Serwis GSM Warszawa

Naprawa telefonów

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą telefonów w Warszawie i jest gotowa zaoferować wysokiej jakości usługi w niskich cenach

Nasz Serwis GSM naprawia telefony w centrum miasta. W ciągu lat pracy wyremontowano ponad 2000 urządzeń. Wszyscy mistrzowie stale podnoszą kwalifikacje i codziennie naprawiają telefony. Współpracujemy z największymi dostawcami części do telefonów.

Naprawiamy telefony z różnymi problemami: jeśli telefon się nie włącza, zawiesza się, ekran dotykowy nie działa, nie ma dźwięku, nie trzyma baterii, ekran jest zepsuty, nie słyszysz, nie trzyma ładunku lub w ogóle się nie ładuje. Oprócz zwykłych smartfonów naprawiamy również Apple iphone!

O naprawie telefonów w naszym centrum serwisowym.

O naprawie telefonów w naszym centrum serwisowym.
Aby zdiagnozować i przywrócić działanie telefonu, wymagany jest profesjonalny sprzęt, który jest używany w centrum serwisowym. Warsztat posiada wszystkie profesjonalne narzędzia i urządzenia, w tym stacje lutownicze na podczerwień i powietrze, mikroskopy i mierniki elektryczne. Ponadto nasi dostawcy mają ogromny wybór części zamiennych do telefonów: przyciski zasilania, ekrany dotykowe, mikrofony, Głośniki, wyświetlacze, baterie, tylne pokrywy, obudowy, złącza zasilania i wiele innych.
Skontaktuj się z nami i upewnij się, że usługi naprawy telefonu są tanie. Mistrzowie zawsze informują o każdym etapie naprawy telefonu. Procedury rejestracji telefonu w naprawie są tak przejrzyste, jak to możliwe i zgodne z rzeczywistością.

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.